«Мовний віночок» присвячений Дню української писемності та мови

Дата: 26.10.2023 16:57

Ми маємо безцінний дар – одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу.

До Дня української писемності та мови, дитячу бібліотеку – філію відвідали учні 4-Б класу Кролевецького ліцею № 1. Діти познайомились з історією свята, з постаттю преподобного Нестора – літописця ,з якого і починається писемна українська мова.

Діти вправно відгадували літературні загадки, розгадували кросворд «Яка моя мова?», складали прислів’я та приказки, читали скоромовки – спотиканки, читали найдовше українське слово, дуже сподобалась школярам гра «Виправ помилки у казці» та «Впізнай мову». Виконували завдання зашифровані у стрічках «мовного віночка».

Рідна мова – духовний скарб нації. Саме мова формує і визначає свідомість, творить націю, культуру, історію. Бережімо та плекаймо українську мову, щоб передати її нащадкам!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=810433131090225&set=pcb.810433541090184