Незабутні враження та задоволення від відвідин Сумського обласного академічного театру для дітей та юнацтва отримали гуртківці Центру позашкільної освіти під час канікул

Дата: 26.10.2023 17:00

Осінні канікули проходять змістовно та цікаво для  вихованців Центру позашкільної освіти. 25 жовтня діти стали глядачами фантастично-пригодницької казки "Прибульчик" Сумського обласного академічного театру для дітей та юнацтва. 25 гуртківців отримали море задоволення, мали можливість познайомитись з професійними акторами та перевтілитись в казкових персонажів. А ще приємно посмакували у "KFC", обговорюючи з друзями гарні враження від вистави.

Щиро дякуємо батькам за допомогу!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=343088874898871&set=pcb.343094151565010