До Дня української писемності та мови у Центрі позашкільної освіти відбулось свято – «Моя мова калинова».

Дата: 27.10.2023 10:35

В закладі відбулося свято до Дня української писемності та мови – «Моя мова калинова». У світі налічується близько 3 тисяч мов. І серед них, ніби запашна квітка в чудовому букеті – українська мова. Її багатство та краса, витонченість та мелодійність визнані світом.

Діти разом з батьками долучилися до мовних цікавинок, збагатили свій словниковий запас та отримати нові знання .

Культорганізатор Інна Якущенко провела мовознавчу вікторину на знання неперевершених та хитромудрих українських діалектизмів. Запросила всіх бажаючих доєднатися до написання радіодиктанту національної єдності -2023.

Бібліотекар Центральної публічної бібліотеки Людмила Больба познайомила глядацьку аудиторію з цікавими фактами про українську мову, з особливими словами – паліндромами. Виявляється, що найуживанішою літерою в українському алфавіті є літера «п», саме з неї починається найбільша кількість слів.

Окрасою свята були виступи хореографічних колективів «Доміно» (керівник Оксана Кобизька), «Гравітація» (керівник Людмила Красуля ). Юні артисти з театрального колективу «Фантазія+» (керівник Інна Якущенко) показали міні-виставу «Українська мова та Новий правопис на побаченні».

Було цікаво, змістовно та весело!

Дякуємо всім, хто не дивлячись на дощову погоду, розділив з нами радість цього свята!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=343102428230849&set=pcb.343105704897188