На канікулах вихованці Центру позашкільної освіти відвідали місто Львів.

Дата: 27.10.2023 11:48

Неймовірні пригоди сталися у місті Лева з туристами Кролевеччини на осінніх канікулах.

Насичені, колоритні, цікаві екскурсії чекали нас, а саме:

копальня кави, майстерня шоколаду, музей воскових фігур, криївка, виставка хризантем.

А яке захоплююче видовище нам відкрилося в океанаріумі. Діти поринули у казковий світ океану.

Також наші вихованці познайомилися з архітектурою старого міста, намилувалися греко-католицькою церквою Святого Андрія Первозванного, спускалися в п'яте підземелля, гуляли вірменським кварталом, піднімалися на дах найвищого будинку, побачили себе на шпальтах місцевої газети, відвідали Львівський національний університет ім. Івана Франка та Львівський національний академічний театр опери та балету.

А ще ми змогли пройти командний квест у кімнаті страху!

Дуже вдячні за гостинність і людяність дитячому центру туризму, спорту та екскурсій. Ми ще до вас обов'язково приїдемо!!!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo?fbid=343521864855572&set=pcb.343524494855309