У Кролевецькому ліцеї N2 проведено акцію "Солодка українська мова"

Дата: 27.10.2023 11:56

Цьогоріч 27 жовтня відзначаємо День української писемності та мови і вшановуємо пам’ять Преподобного Нестора Літописця, із чиїм ім’ям пов’язують започаткування писемної української мови.

Із метою збереження, популяризації та заохочення до вивчення солов'їної у Кролевецькому ліцеї N2 імені М.О.Лукаша була проведена акція "Солодка українська мова" (учитель української мови та літератури Петрикей С.М.), у ході якої здобувачі освіти мали змогу відповісти на лінгвістичне запитання та отримати за правильну відповідь цукерку.

Сьогодні, маючи небувалу підтримку за всі роки новітньої історії незалежності, українська мова пішла у свій вирішальний контрнаступ. Тому кожен, хто говорить українською, наближає перемогу!