Щиро вітаємо вихованців ДЮСШ «Олімп» - переможців призерів та учасників "Осіннього Кубку" Ніжинського Державного університету імені Миколи Гоголя з дзюдо серед юнаків та дівчат.

Дата: 30.10.2023 10:08

29.10.2023 року відбувся "Осінній Кубок" Ніжинського Державного університету імені Миколи Гоголя з дзюдо серед юнаків та дівчат 2013-2014 р.н, 2015-2016 р.н. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з Київської, Чернігівської, Сумської областей та м. Харків.

Вихованці ДЮСШ «Олімп» Кролевецької міської ради взяли участь у змаганнях та показали такі результати:

І - місце - Бузовськиий Іван ;

ІІ - місце - Тригуб Іван;

ІІІ - місце - Грамм Ростислав;

V - місце - Мусіяко Максим;

VІІ - місце - Коров‘яковський Назар;

VІІ - місце - Малиновський Павло VII.

Опанасенко Матвій, Михайлечко Артем, Рева Єгор, Скоробагатько Артем, Завгородній Назарій та Моцний Богдан показали гарну боротьбу та отримали колосальний досвід на змаганнях.

Вітаємо наших вихованців з результативними виступами та тренерів-викладачів Євгенію Коров'яковську та Дмитра Пономарчука за підготовку.

Висловлюємо слова вдячності батькам за фінансову підтримку та вклад у розвиток дітей.

Дякуємо ЗСУ за можливість приймати участь у змаганнях.