Сьогодні відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, соціального захисту населення, адміністративно-територіального устрою, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і зак

Дата: 30.10.2023 15:57

Напередодні чергового пленарного засідання у міській раді – депутатський тиждень.

🔷Розпочався він із засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, соціального захисту населення, адміністративно-територіального устрою, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян. Провела засідання комісії її голова Ольга ПЕТРОВА.

👉У роботі комісії взяли участь депутати: Ігор ГУМЕНЮК, Аліна ОВСІЄНКО та Сергій ПОБИВАЙЛО.

👉Також, у роботі комісії взяли участь: депутат міської ради, голова бюджетної комісії Віктор Камінський, заступник міського голови В’ячеслав Жовтя та керівники і працівники структурних підрозділів міської ради.

👉Відділом освіти для обговорення депутатів було презентовано програму, щодо реалізації державної Стратегії реформи шкільного харчування у Кролевецькій міській територіальній громаді на 2024-2027 роки.

🔷Також, депутати заслухали та обговорили зміни до ряду Програм:

👉Безпечного та якісного харчування в закладах освіти Кролевецької міської ради на 2023 рік,

👉забезпечення потреб харчування добровольчих формувань Кролевецької міської територіальної громади на 2023 рік,

👉соціального захисту населення Кролевецької міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки,

👉забезпечення первинною медичною допомогою населення Кролевецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки,

👉надання якісної вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню Кролевецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки,

👉розвитку освіти Кролевецької міської територіальної громади на 2023 рік,

👉розвитку фізичної культури і спорту Кролевецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки,

👉змін до Програми місцевих стимулів для молодих спеціалістів на 2023 рік та ін.

Всі питання порядку денного постійної комісії депутатами були розглянуті та винесені на чергову сесію міської ради, засідання якої відбудеться 03 листопада.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo?fbid=648824914034127&set=pcb.648824997367452