Кролевецька громада разом із 37 громадами України пройшла І етап відбору претендентів на участь в проєкті «Вогнеборці. Зміцнення спроможності українських громад шляхом розвитку добровільних пожежних команд»

Дата: 31.10.2023 09:22

Завершено І етап відбору претендентів на участь в проєкті «Вогнеборці. Зміцнення спроможності українських громад шляхом розвитку добровільних пожежних команд»

За результатами розгляду конкурсної комісієї Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні, в рамках І етапу відбору претендентів на участь у проєкті обрано 37 територіальних громад із 70 поданих заявок, географію яких вже можна переглянути на нашому сайті: https://tinyurl.com/pede5hjv

👇Список відібраних громад, розподілених за областями, можна переглянути у картинках до даного допису.

Для забезпечення фінального відбору громад-учасниць проєкту до деяких з цих громад будуть здійснені верифікаційні візити експертів, а з деякими відбудуться онлайн-зустрічі з метою уточнення інформації та деталей щодо стану цивільного захисту в громадах та їх мотивації до участі в проєкті.

Графіки візитів та онлайн-зустрічей плануватимуться індивідуально для кожної громади.

ℹПроєкт реалізовується за фінансової підтримки Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program.