Відбулось засіданням постійної комісії Кролевецької міської ради з питань житлово-комунального господарства.

Дата: 31.10.2023 16:05

Провів засідання комісії її голова Євген ТРИГУБ. В засіданні комісій взяли участь депутати: Олександр РАКИТЯНСЬКИЙ, Еседуллах ХАНАЛІЄВ, Сергій МАЛАХОВ.

👉Всього було розглянуто 11 нагальних питань порядку денного. Доповідали з цих питань керівники і працівники структурних підрозділів міської ради.

👉Депутати заслухали та обговорилиі питання, які стосуються комунальної власності, а також погодили зміни до Програм:

➡️сільського питного водопостачання в Кролевецькій міській територіальній громаді на 2023 рік,

➡️благоустрою населених пунктів Кролевецької міської ради (територіальної громади) на 2023 рік та ін.

🤝В цілому засідання комісії відбулось жваво та конструктивно. Всі розглянуті питання одноголосно були погоджені та винесені для розгляду на пленарному засіданні міської ради.