НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ ПРОВЕДЕНІ РОБОТИ З ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЙНОЇ ЯМКОВОСТІ ЧАСТИНИ ДОРОГИ МУТИН-ПУТИВЛЬ

Дата: 01.11.2023 10:56

На звернення депутатів міської ради до Сумської ОВА щодо включення в перелік першочергового завершення ремонтів автомобільних доріг державного значення - спільними зусиллями Путивльського ДРП та Кролевецького дорожнього ремонтного пункту Глухівської ДЕД дочірнього підприємства "Сумський облавтодор" було виконано 2350 метрів квадратних ямкового ремонту дороги Т-19-11 Мутин-Путивль виключно за кошти державного бюджету.

Замовник робіт: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області

Щиро дякую начальнику Сумської ОВА Володимиру АРТЮХУ, депутату Сумської обласної ради Олександру СЛЮСАРУ, Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області, працівникам Путивльського ДРП та Кролевецького дорожнього ремонтного пункту Глухівської ДЕД.

Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН