КРОЛЕВЕЦЬКІ ОРІЄНТУВАЛЬНИКИ ЗДОБУЛИ СРІБЛО, БРОНЗУ ТА ПОКАЗАЛИ НАЙКРАЩІ РЕЗУЛЬТАТИ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ.

Дата: 02.11.2023 09:41

26-30 жовтня 2023 року у місті Ужгород відбувся відкритий чемпіонат України зі спортивного орієнтування та Всеукраїнські змагання присв’ячені 60-річчю спортивного Щ орієнтування в Україні.

У змаганнях взяли участь 550 спортсменів з 22 областей України , а також Литви, Норвегії, Чехії, Румунії та Словаччини.

На цих змаганнях Кролевеччину гідно представили спортсмени ГОЛОВКО Володимир, ШКУРА Володимир, ЛЕВІТІН Олег та ГОЛОВКО Євген.

Три дні спортсмени у складних погодних умовах змагалися на коротких, довгих та спринтерських дистанціях.

За результатами трьох дистанцій:

🥈 ГОЛОВКО Володимир - виборов три ІІ місця,

🥉ШКУРА Володимир -підтвердив свою майстерність та зайняв три ІІІ місця,

🤝ЛЕВІТІН Олег показав 7 результат на короткій дистанції.

Щиро вітаю спортсменів з високими досягненнями на чемпіонаті України🤝🇺🇦

Дякую депутатам міської ради за виділені кошти в рамках програми розвитку фізичної культури і спорту Кролевецької громади на участь у змаганнях

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=6841699355945919&set=pcb.6841699689279219