На території КП "Центральний ринок" Кролевецької міської ради завершилися роботи по облаштуванню громадської вбиральні.

Дата: 07.11.2023 13:38

а території КП "Центральний ринок" Кролевецької міської ради завершилися роботи по облаштуванню громадської вбиральні. Зважаючи на велику кількість людей: продавців та покупців, а також людей з обмеженими фізичними можливостями, які щодня відвідують різні торгівельні об'єкти по вул. Лесі Українки, потреба у комфортному, чистому облаштованому приміщенні дійсно на часі.

▶️З метою функціонування вбиральні, її прибирання, освітлення, підключення комунікацій, планується встановити мінімальну плату за користування - 5 гривень. Це необхідний крок для створення комфортних умов для людей, адже протягом багатьох років навіть таких базових зручностей у місті не було.

🚻Відзавтра, 7 листопада, мешканці та гості громади можуть користуватися послугами громадської вбиральні.

‼Просимо дотримуватися порядку та не псувати майно Центрального ринку.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=301222665823747&set=pcb.301233899155957