НА СУМЩИНІ ЗМІЦНЮЮТЬ ЗАХИСТ НЕБА

Дата: 07.11.2023 13:41

Екіпажі нового підрозділу протиповітряної оборони області вже заступили на чергування

Разом з командуванням на бойові позиції захисників неба вивів начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ

💬«Захист неба, підвищення обороноздатності Сумщини – першочергові задачі над якими робота триває постійно. Стосовно протиповітряної оборони: фактично ми охопили територію від Шосткинського району і до Охтирського. Доукомплектовуємо екіпажі всім необхідним обладнанням, адже йдеться про захист людей, збереження критичної інфраструктури», – розповів очільник області.

🔷Для формування та оснащення підрозділу залучені кошти обласного бюджету, територіальних громад, бізнесових структур області.

Особовий склад нового формування – жителі Сумщини, призвані по мобілізації.

✅Начальник Сумської військової адміністрації зазначив, що новий підрозділ ППО, завдяки всебічній підтримці громад, створено у визначений термін.

Окрім цього триває формування полку для підсилення наземної оборони.

♻️"Це ще один крок задля зміцнення бойової спроможності, підвищення потенціалу Збройних Сил, рівня захисту прикордоння. Всі сили та ресурси максимально спрямовуються на оборону і захист жителів Сумщини», – додав Володимир Артюх.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=682359057330035&set=pcb.682359133996694