Дата: 07.11.2023 13:45

Для вирішення питання налагодження роботи вуличного освітлення рекомендуємо звертатися за адресою: м. Кролевець, вул. Грушевського, 19, або за телефоном "гарячої лінії" відділу ЖКГ 0984250594. Тут можна залишити заявку про необхідність заміни лампочки, можливості встановлення додаткового ліхтаря, вирішення технічних несправностей мережі.

💡В старостинських округах про необхідність заміни ламп на ліхтарях вуличного освітлення потрібно повідомляти старосту округу. Старости узагальнюють звернення мешканців і готують заявки для ПП "Електросервіс".

🤝Наша спільна робота буде набагато ефективнішою!!!