Триває прийом заявок на конкурс #ВАРТО:

Дата: 08.11.2023 15:16

З'явилася ідея розвитку соціального проєкту? Плануєте масштабувати власний бізнес? Подбайте про ідею, а головне — про документи.

Коли документи в порядку, ви можете швидко податись на конкурсну програму фінансування від Українського ветеранського фонду Мінветеранів.

Упорядковані документи — це суцільні переваги:

✅ Доступність. Участь у конкурсах передбачає перевірку заявників. Для того, аби успішно пройти найперший етап — технічний відбір заявки — потрібен пакет актуальних документів.

✅ Економія часу. Зазвичай програми передбачають термін подачі заявки — 7 чи 10 днів, 2 тижні. Знаючи, що у вас все під контролем, ви точно встигнете подати документи вчасно.

Попереду — ще 11 днів прийому заявок на конкурс #ВАРТО: Єднання для громадських організацій. Ви досі можете отримати від 800 000 до 2,5 мільйонів гривень на проєкти для ветеранів і їхніх родин.

Для участі у конкурсі #ВАРТО: Єднання подбайте про документи. Ось деякі із них:

🔹завірену належним чином копію статуту

🔹копію опису з кодом доступу до Статуту в ЄДРПОУ

🔹довідку про склад керівних органів

Повний перелік знайдете в інструкції для заявників: https://veteranfund.com.ua/.../2023/11/inst_varto_unity.pdf

Подавайте заявку на конкурс за посиланням: https://veteranfund.com.ua/contests/varto-unity/

Вболіваємо за ваш успіх! Маєте запитання? Незабаром оголосимо реєстрацію на традиційну зустріч-воркшоп з командою Фонду. Стежте за оновленнями.

Український ветеранський фонд Мінветеранів Isar Ednannia