Фейк про мобілізацію студентів у Сумській області

Дата: 08.11.2023 15:20

Ворожі TG-канали поширюють інформацію про те, нібито в Сумській області вирішили мобілізовувати студентів технічних спеціальностей. За словами ворожих ресурсів, відповідне розпорядження було підготовлене Сумська обласна військова адміністрація

🔻 Як доказ пропагандисти публікують фото так званого розпорядження про мобілізацію студентів.

✅ Верифікувавши інформацію у Сумської ОВА, Центр повідомляє, що там не розробляли такого документа. Окрім цього, подібне розпорядження суперечило б діючому законодавству України. Також в ОВА додали, що усі заходи, повʼязані з мобілізацією, проводяться в рамках Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

🔻 Розповсюджуючи такі фейки ворог намагається дискредитувати очільників обласних адміністрацій та викликати невдоволення населення.

#ЦПД_розвінчує

Центр протидії дезінформації