МИНТУС ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА - СВІТОВИЙ МАЙСТЕР ПЕРЕБОРНОГО РУЧНОГО ТКАЦТВА. НАШІ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ!

Дата: 08.11.2023 22:24

Шановні друзі! Раді повідомити чудову звістку!

World Masters Committee, некомерційна міжнародна культурна організація, розташована в Сеулі, Республіка Корея, обрала МИНТУС Людмилу в якості Світового майстра з України 2023 року (мистецькі відділи – ручне переборне ткацтво) на знак визнання її досягнень у збереженні та розвитку мистецької і культурної діяльності. Аналіз даної організації засвідчив, що досягнення цієї майстрині відповідають всім стандартам Міжнародної культурної організації для отримання такої нагороди.

МІНТУС Людмила Миколаївна– майстриня переборного ручного ткацтва державного професійно-технічного навчального закладу «Кролевецьке вище професійне училище», членкиня

Національної спілки майстрів народного мистецтва України Сумського осередку.

Щиро вітаємо з цим високим статусом визнання! Бажаємо здоров’я і натхнення для подальших творчих успіхів! Пишаємося талановитими умільцями – нашими земляками!

Кролевецький міський гололва Віктор ЛЕХМАН