Захищаючи Україну в Луганській області загинув наш земляк, Герой– захисник Олег МАРЧЕНКО.

Дата: 17.11.2023 17:22

Солдат Марченко Олег Олександрович, 12.08.1986 р.н., народився, виріс та проживав у місті Кролевець. Навчався у Кролевецькій школі № 6. По мобілізації призваний 29 травня 2023 року, проходив військову службу у 81 окремій аеромобільній бригаді на посаді водія.

Відданий військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, загинув 12.11.2023 року під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, в районі бойових дій біля населеного пункту Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області.

У військовослужбовця залишилися батьки, цивільна дружина Тетяна Миколаївна та двоє дітей.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким воїна та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Вічна слава та пам'ять нашому Герою!

Про дату, час та місце поховання мужнього захисника повідомимо додатково!