Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів Кролевецької міської ради з питань забезпечення життєдіяльності громади.

Дата: 20.11.2023 14:40

За результатами наради, дав відповідні доручення:

🔷КП «Акватермо», КП «Кролевецька лікарня», ЦПМСД, Відділ освіти, Відділ культури, Кролевецька ДЮСШ «Олімп»:

👉контролювати та забезпечувати при наявних можливостях належний температурний режим у приміщеннях закладів охорони здоров’я, культури, дитячих садочках, позашкільних навчальних закладах та приміщеннях де проводяться спортивні тренування наших дітей.

🔷ЦПМСД, продовжити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення про необхідність проведення щеплень від ГРВІ і Covid.

🔷Відділ ЖКГ:

👉проаналізувати та сформувати карту розташувань контейнерів для збору сміття по м.Кролевець

👉постійно проводити обстеження вуличного освітлення у мікрорайонах міста та продовжити роботи по заміні ламп.

🔷КП «Ремдільниця», КП «Кролевецька ЖЕК»:

👉при погіршенні погодних умов: випадання мокрого снігу та зниженні температури повітря – забезпечити розчищення тротуарів, доріг, автобусних зупинок, прибудинкових територій і їх посипання протиожеледною сумішшю,

👉спільними зусиллями працівників проводити вивіз опалого листя, гілля із прибудинкових територій багатоквартирних будинків.

🔷КП «Кролевецьводоканал»:

👉контроль за виконанням робіт з реалізації проєкту «Енергетична модернізація станції водозабору та системи водопостачання по вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів»

🔷КП «Ремдільниця»:

👉продовжити вичищення тротуарів, доріг, парків, скверів і зелених зон міста від опалого листя, гілля та його вивезення.

👉визначитись із локаціями та продовжити традицію «чистий четвер» по санітарному прибиранню територій міста із залученням підприємств, установ, організацій, підприємців та жителів громади.

продовжити роботи по:

👉заключенню договорів з жителями бгатоквартирних будинків на вивіз твердих побутових відходів,.

🔷КП «Кролевецька ЖЕК»:

👉провести роз’яснювальну роботу із уповноваженими особами багатоквартирних будинків щодо можливості надання мешканцям послуг у зимовий період по ремонту каналізаційних стояків, водопровідних труб, підвальних приміщень із матеріалів замовника.

🔷КП «Ритуальна служба»:

👉завершити роботи по встановленню огорожі на кладовищах у мікрорайоні Андріївка,

👉продовжити роботи по упорядкуванню (прибиранню, обрізання гілок, видалення аварійних дерев) кладовищ у місті та селах громади.

🔷Центр надання адміністративних послуг:

👉продовжити роботу виїзної бригади працівників по наданню адміністративних послуг мешканцям сіл старостинських округів громади. Графік виїзду довести до відома населення,

👉старостам старостинських округів провести інформаційн-розяснювальну роботу серед населення для ефективної організації роботи працівниками ЦНАПу.

🔷Продовжити благоустрій у сільських населених пунктах нашої громади: прибирання та вивіз сміття, опалого листя, гілля.