Увага❗️Центр Be Smart запрошує долучитись до Програми з надолуження освітніх втрат для школярів 5 і 9 класів з математики та української мови

Дата: 22.11.2023 09:29

додаткові безкоштовні заняття з математики чи української мови у малих групах школярів (до 10 учнів) під наглядом тьютора

👉можливість для дітей, які в останні роки через війну та пандемію covid-19 не змогли належним чином отримати і засвоїти навчальний матеріал в необхідному обсязі, за короткий термін покращити свої знання та знову відчути задоволеність від самого процесу навчання.

☝️Програма спрямована на розвиток у дітей вміння вчитися - розвивати свої здібності, вміти шукати найкращі рішення в нових ситуаціях.

👉Більш докладно дізнатися про Програму та зареєструвати на неї дитину можна за посиланням:

❗️У випадку виникнення додаткових питань щодо Програми прохання звертатися за телефоном +380980234401, Наталія Козьменко, фахівець проєкту МГО "People in Need"