Дата: 22.11.2023 20:31

Сьогодні, 22 листопада Кролевеччина попрощалася з Героєм-захисником Олегом Олександровичем МАРЧЕНКОМ, який загинув під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності рідної України, в районі бойових дій біля населеного пункту Білогорівка Луганської області.

Йому було лише 37 років. У пам’яті всіх, хто його знав, Олег назавжди залишиться доброю та щирою людиною. Він був справжнім патріотом та до останнього подиху боронив Україну.

Віддати шану оборонцю прийшли рідні, близькі, бойові побратими, друзі, представники влади та жителі громади.

Поховали захисника з усіма воєнними почестями на Алеї Пам‘яті й Надії по вулиці Зелена м.Кролевць.

Щирі співчуття рідним і близьким🙏

Вічна пам'ять і шана Герою🇺🇦

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=660232336226718&set=pcb.660233879559897