Дата: 23.11.2023 16:16

Сьогодні, 23 листопада відбулось засідання виконавчого комітету Кролевецької міської ради.

🙏Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять нашого Героя-захисника МАРЧЕНКА Олега Олександровича, який віддав своє життя за Україну.

☝️Було розглянуто 48 питань порядку денного.

👉У зв’язку із закінченням у 2023 році дії ряду програм, члени виконавчого комітету схвалили Програми життєдіяльності Кролевецької міської територіальної громади у сферах соціального захисту населення, освіти, молоді і спорту, житлово-комунального господарства на 2024 і наступні роки. Всього було розглянуто і одноголосно схвалено 15 програм, які в подальшому будуть винесені на розгляд, обговорення і прийняття рішень депутатами міської ради.

👉Також розглянули, обговорили та прийняли рішення з соціальних питань, комунального майна та інших нагальних питань сьогодення.

👉За підтримку і розвиток аматорського і дитячого футболу у м.Кролевець, а також з нагоди 20-річчя створення ФК «Шанхай» Кролевецькому міському голові Віктору ЛЕХМАНУ була вручена Подяка від Асоціації футболу Конотопського району.

🤝Дякуємо членам виконкому за плідну і конструктивну роботу🇺🇦

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo?fbid=660709622845656&set=pcb.660710086178943