«В ЄДНОСТІ НАША СИЛА»

Дата: 23.11.2023 16:19

Під такою назвою відбулася благодійна акція - концерт і виставка-продаж декоративних виробів в мистецькій школі Кролевецької міської ради в підтримку наших воїнів - земляків. Війна змінила нашу свідомість. Все, що раніше здавалося неважливим, набрало особливої цінності. Ми не задумувалися над тим, що щастя - не просто жити, бачити своїх рідних і друзів, прокидатися в своїй домівці у своїй країні, а щастя - це мирне небо над головою, сміх дитини і спокійний сон вночі. Ми навчилися любити життя, навіть, в чорно-білих тонах.

Сила народу в єдності, згуртованості, відданості своїй Батьківщині. Тому любіть один одного, поважайте людей, які вас оточують, а головне – будьте єдині, бо єдність народу - то велика сила, це сила держави!

(Завдяки благодійній акції було зібрано понад 13 тис. грн., які будуть передані для потреб наших воїнів - земляків).

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo?fbid=274200785606015&set=pcb.274201288939298