З 23 листопада 2023 року на сайті Державного архіву у розділі «Інформаційна діяльність», рубриці «Виставки оn-line» розміщено виставку, присвячену 90-м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні.

Дата: 24.11.2023 11:05

На виставці представлені документи із фондів архіву, які висвітлюють причини, перебіг та наслідки Голодомору в Україні та на території Сумської області.

У приміщенні архіву діє постійна виставка «Голодомор 1932-1933 років на Сумщині».

23 листопада 2023 року у читальному залі архіву розгорнуто книжкову виставку «Чорні жнива», присвячену трагічним подіям Голодомору. На виставці представлені збірники документів ГПУ-НКВС, видання державних архівів України, монографії вітчизняних та зарубіжних авторів, дослідження краєзнавців, спогади очевидців подій Голодомору 1932-1933 років.

Посилання - https://daso.archives.gov.ua/do-90-rokovyn-holodomoru.../