З глибоким сумом та скорботою в серці повідомляємо, що виконуючи свій обов’язок, під час захисту України, її свободи і незалежності загинув наш мужній воїн, Герой – захисник Максим РЕШЕТНИК

Дата: 24.11.2023 11:40

Матрос Решетник Максим Олександрович, народився 24 квітня 1987 року у місті Кролевець, навчався у Кролевецькій школі № 5. Мав дві освіти: молодшого спеціаліста, яку здобув у ВПУ № 23 та кваліфікованого робітника закінчивши Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну. До мобілізації працював в будівельній компанії «УкрБудпром», на посаді монтажника. По мобілізації призваний 16 січня 2023 року. Пройшов навчання у Великій Британії. Військову службу проходив у 38 окремій бригаді морської піхоти на посаді сапера. З липня по вересень 2023 року виконував бойові завдання в Донецькій області, згодом був переведений на Херсонський напрямок.

Загинув 25.10.2023 року під час захисту Батьківщини в зоні виконання бойових завдань при звільненні від ворога лівобережжя Херсонщини біля н.п. Підстепне, До цього часу тіло Героя залишається на лівому березі Дніпра через відсутність можливості його евакуації у зв'язку з інтенсивністю бойових дій та постійних артилерійських обстрілів з боку противника.

У військовослужбовця залишилися мати, дружина, донечка 1 рік 5 місяців, пасинок 17 років.

Співчуваємо рідним і близьким Героя, щиро розділяємо біль утрати та схиляємо голови в глибокій скорботі!

Вічна слава та пам'ять нашому Воїну-захиснику!