ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ЗАПАЛИ СВІЧКУ»

Дата: 25.11.2023 08:30

Щороку в Україні у четверту суботу листопада на вшанування тих, хто помер з голоду, запалюють свічки.

Цього року 25 листопада о 16-й годині Україна схилить голови у загальнонаціональній хвилині мовчання.

Опісля біля могил, меморіалів і пам’ятників жертвам Голодомору 1932–1933 років, на центральних площах і вулицях міст і сіл України, на підвіконнях осель українці запалюють свічки і лампадки.

О 16.00 прийдіть до меморіалу  пам’яті жертв голодоморів у  місті чи селі, щоби вшанувати пам’ять убитих голодом.

А із настанням темряви запаліть і поставте свічку на підвіконня так, щоб її було видно знадвору.

Цей вогник символізуватиме нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів наших співвітчизників, нашу віру у майбутнє.