ПРОГНОЗУЄТЬСЯ УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ. ☝️ВОДІЇ І ПІШОХОДИ БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!

Дата: 26.11.2023 12:22

Рятувальники Сумщини закликають водіїв відповідально поставитись до прогнозів синоптиків.

🔹Будьте максимально уважними та обережними на дорозі. Не забувайте - шини на авто повинні бути виключно зимові.

🔹В період сильних снігопадів для пересування по місту оберіть громадський транспорт.

🔹Якщо у вас на сьогодні-завтра запланована поїздка за межі населеного пункту - краще відмовтеся або перенесіть її на інший період❗️

🔹У випадку крайньої необхідності, подбайте, щоб у вашому автомобілі були теплі речі, термос з гарячими напоями, їжа, телефон та декілька заряджених павербанків.

🔹Також фахівці ДСНС радять мати мінімальний екстрений набір: запас пального, буксирувальний трос, укомплектована аптечка, лопата.