ПРОДОВЖУЄМО ДОЛАТИ НАСЛІДКИ НЕГОДИ

Дата: 28.11.2023 09:43

На Сумщині більше доби вирувала негода, за цей час випала місячна норма опадів. Комунальні служби нашої громади працюють у посиленому режимі. Вчора на очищення вулиць від снігу було залучено понад 20 одиниць техніки. Сьогодні, вдосвіта вся техніка вийшла і повторно розчищає сніжні замети, робить проїзними дороги і тротуари. Прошу власників авто не залишати їх на узбіччях доріг, щоб не заважати роботі снігоочисної техніки.

Я щиро вдячний працівникам підприємств, організацій, освітянам і всім мешканцям нашої громади, які взяли в руки лопати і ділом допомагають справитися з негодою. Дякую всім за підтримку та терпіння.

Закликаю кролевчан, де можливо не було прочищено, або не має постачання електроенергії, знову звернутися на гарячу лінію і вказати назву вулиці. Телефон «гарячої лінії» 0984250594.

Також прошу водіїв змінити шини на зимові та дотримуватись дистанції, а пішоходів бути обережними на дорозі. Бережіть себе! Разом ми подолаємо усі труднощі!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=6937942169654970&set=pcb.6937949936320860