Школярі, батьки, педагоги, працівники ліцеїв Крорлевеччини активно долучилися до Всеукраїнської благодійної акції «СМІЛИВА ГРИВНЯ»

Дата: 29.11.2023 11:07

РАЗОМ МИ – СИЛА!

Школярі, батьки, педагоги, працівники ліцею активно долучилися до Всеукраїнської благодійної акції «СМІЛИВА ГРИВНЯ», ініційованої Національним банком України. Спільними зусиллями зібрали більше 5 тис. гривень. Дякуємо усім за «мобілізацію» монет. Монети перерахували на спеціальний рахунок у Національному банку України, створений для потреб оборони країни. НЕХАЙ НАША ЄДНІСТЬ ДОПОМОЖЕ НАШИМ ГЕРОЯМ!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=820147253248762&set=pcb.820148573248630