Комунальні служби Кролевеччини 3 доби працюють у посиленому режимі

Дата: 30.11.2023 15:44

Впродовж 3 діб негоди та праці по 15 годин на добу не витримують не тільки люди, а й техніка🚜

❄▶Вчора ми спрямували зусилля, щоб не допустити масового блокування доріг. Мобілізувалися всі структури, які б могли допомагати, щоб були проїзними шляхи до соціальних закладів. Працювала техніка КП Ремдільниця, ТОВ "Кролевецький комбікормовий завод", приватні підприємці Шеремеревич Іван, Дячок Олександр, Віктор Ковбаса (Кролевецька дільниця офісу водних ресурсів у Сумській області).

❄Природа виявилась сильнішою. Вже вночі, коли замерзлий сніг почав блокувати роботу техніки, призупинили розчистку. Але з 3 год ранку відразу почали посипати дорогу протиожеледнею сумішшю.

⏩Наразі тривають роботи з посипання протиожеледнею сумішшю всіх тротуарів в місті.

⏩Також зараз проходить підготовка техніки до нового снігу, який по прогнозу синоптиків вже буде завтра.

❗Звернення всі прийняті, на контролі в відділі ЖКГ, але зараз всі прохання закрити не можемо із-за погодній умов. Щоб боротися з створеними зашерхлими сніговими коліями потрібна більш потужна техніка, якої немає в наявності. Як тільки погода сприятиме для проведення розчистки "снігових глиб" по приватному сектору роботи будуть продовжені.

❗Всю адекватну критику по роботі снігоприбиральної техніки приймаємо, аналізуємо, намагатимось в подальшому урегулювати роботу і надавати послуги більш якісно. Дякуємо всім, хто з розумінням відноситься до ситуації, яка склалася із-за погодніх умов!

Більше фото тут

Більше фото https://www.facebook.com/photo/?fbid=312798557999491&set=pcb.312801241332556