НА СУМЩИНІ СТВОРИЛИ РАДУ ВОЛОНТЕРІВ

Дата: 01.12.2023 19:56

У першому засіданні Ради волонтерів взяв участь начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ

🔷Рада волонтерів – це консультативно-дорадчий орган при Сумській ОВА.

✍️Ключові завдання: комунікація між волонтерами в області, між волонтерами і місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, поширення кращих практик надання гуманітарної допомоги, інформаційна підтримка.

✅Головою Ради волонтерів обрано Тетяну Шевченко (очільниця правління громадської організації «Мереживо»).

👉Заступниками стали: Катерина Арісой (голова громадської організації «Плурітон»), Олександр Гриценко (виконавчий директор благодійної організації «Благодійний фонд «Ба.Лу»), Ірина Свиридова (директор Благодійної організації «Благодійний фонд «Теплі обійми України»).

🔷Начальник Сумської обласної військової адміністрації разом з представниками волонтерських організацій обговорив актуальні питання, над якими наразі працює волонтерська спільнота.

👉Зокрема, щодо надання підтримки Сумської ОВА в налагодженні комунікації з міжнародними благодійними організаціями та фондами, у допомозі щодо співпраці з громадами, правоохоронними органами тощо.

☝️Також волонтери запропонували створення єдиної електронної платформи, через яку б могли координувати надання допомоги і таким чином, підвищити її ефективність.

🤝Були досягнуті попередні домовленості про створення при Раді волонтерів координаційного штабу.

💬«Сумщина – прикордонний регіон, де люди постійно потребують допомоги. Щоби вона була адресною, доцільною, вчасною і створено Раду волонтерів. Це відкрита структура і ми запрошуємо всіх бажаючих долучатись до вирішення спільних задач допомоги людям», - сказав Володимир Артюх.

📧Всі, хто має бажання стати частиною команди Ради волонтерів, можуть звертатися на електронну адресу Сумської ОВА: mail@sm.gov.ua.