ля першокласників у Дитячій бібліотеці провели цікаві заходи «Свої права ти добре знай, їх вивчай і пам‘ятай»

Дата: 04.12.2023 16:29

«Свої права ти добре знай, їх вивчай і пам’ятай»

Всеукраїнський тиждень права у дитячий бібліотеці – філії розпочався екскурсією «Бібліотека всім до смаку», до нас завітали маленькі першокласники, учні 1В класу Кролевецького ліцею № 1. Дітки захопливо розглядали книги різного розміру та формату, дізналися правила користування бібліотекою та книжками..

Потім малеча потрапила в гру – мандрівку «Свої права ти добре знай, їх вивчай і пам’ятай». Під час гри діти ознайомилися з Декларацією прав дитини та зробили «квітку права». Права та обов’язки, якими користуються діти закріплювали веселою міні –іграми: «Назви моє ім’я ласкаво», «Я і моя Сім’я», «Відпочиваємо весело».

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=835857768547761&set=pcb.835857935214411