Сьогодні відбулось засіданням постійної комісії Кролевецької міської ради з питань житлово-комунального господарства.

Дата: 05.12.2023 16:52

Провів засідання комісії її голова Євген ТРИГУБ.

Всього було розглянуто 21 нагальне питання порядку денного.

Доповідали з цих питань керівники і працівники структурних підрозділів міської ради.

Депутати заслухали та обговорили питання, які стосуються комунальної власності, а також погодили зміни до Програм:

👉благоустрою населених пунктів Кролевецької міської ради (територіальної громади) на 2023 рік,

👉підтримки багатоквартирних будинків на території Кролевецької міської територіальної громади на 2023 рік,

👉вуличного відеоспостереження Кролевецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки,

👉"Сільське питне водопостачання в Кролевецькій міській територіальній громаді на 2023 рік" та ін.

А також, обговорили та погодили для затвердження на сесії Правила утримання домашніх тварин у населених пунктах Кролевецької міської територіальної громади.

В цілому засідання комісії відбулось жваво та конструктивно. Всі розглянуті питання одноголосно були погоджені та винесені для розгляду на пленарному засіданні міської ради.