Сьогодні актова зала Центру пощашкільної освіти зібрала гуртківців, батьків та гостей на свято "На гостинах у Миколая".

Дата: 05.12.2023 17:24

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 6 грудня, коли відзначається День Святого Миколая.

Сьогодні актова зала художньо-естетичного напряму зібрала гуртківців, батьків, гостей на свято "На гостинах у Миколая". Святковий настрій панував у залі, концерт був пречудовий: гра театралів, хореографічні композиції "Доміно", "Гравітація", "Альтаїр" і звичайно головний герой свята - Святий Миколай з помічниками-янголятами. Блиск щасливих оченят дітей, дзвінкий гомін та сміх лунав гучно! Всі присутні, вкотре, поринули у зимову казку і повірили в чудеса. Миколай поздоровив усіх з прийдешніми святами, побажав здійснення мрій та бажань, щедро пригощав цукерками дітлахів.

Велику вдячність висловлюємо культорганізатору Інні Якущенко, керівникам хореографічних колективів Оксані Кобизькій, Людмилі Красулі, Анжелі Тюняєвій, керівнику гуртка Тетяні Заїці за колосальну підготовку до свята.

ДЯКУЄМО!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=363774469496978&set=pcb.363787602828998