Щиро дякуємо Тетяні Петрівні та Миколі Васильовичу Куцогол за солодкі подарунки дітлахам

Дата: 06.12.2023 20:15

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Відбулося воно і в Камінському БК для всіх діток села. Хлопчики і дівчатка, щоб отримати гарного подарунка від Миколая добре розгадували загадки на зимову тему, складали сніжинки, виготовляли рукавички з побажаннями нашим ЗСУ , риболовили, збивали кеглі, грали в сніжки.

Сьогодні одне із найсвітліших і чарівних свят року. Свято, коли варто забути про всі неприємності і згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно. Нехай це свято приносить добро, радість , удачу і обов’язково приємні сюрпризи.

Одним з таких сюрпризів були солодкі подаруночки, за які ми дякуємо нашому ПП "Камінське".

Тетяна Петрівна та Микола Васильович привітали всіх присутніх зі святом, побажали добробуту, здоров'я та миру, а діткам чемно себе вести весь наступний рік і вручили солодкі подарунки.

Дякуємо також старості О.В. Клебі за надану матеріальну, та фінансову підтримку для проведення свята.

Разом ми сила

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=900552364799491&set=pcb.900553388132722