«Вірте в дива і перемогу!» Працівники Публічної бібліотеки підготували доя дошкільнят театралізовану шоу на яке завітала чарівниця Зима та Святий Миколай

Дата: 06.12.2023 20:17

Бібліотечний Kinder-сюрприз «Від Святого Миколая я даруночка чекаю!»

День Святого Миколая - особливе свято. З Дня Святого Миколая починається цикл зимових свят в Україні. Всі його чекають з нетерпінням, а особливо діти, щоб попросити здійснення своїх найзаповітніших мрій. Для вихованців ДНЗ №9 «Ромашка» Публічна бібліотека Кролевецької міської ради підготувала театралізоване шоу на яке завітала чарівниця Зима та Святий Миколай.

Діти із задоволенням розповідали про свої мрії, грали в ігри, читали вірші про Святого Миколая, ще послухали розповідь про походження цього свята. За свої старання, доброту, гарну поведінку і віру в чудеса присутні були віддячені подарунками від Миколая.

Вірте в дива і перемогу! І нехай Святий Миколай не обійде Вас своєю добротою і допомогою. Нехай супроводжує сьогодні і весь наступний рік! Довгоочікуваного миру Вам, щастя і любові, сімейного благополуччя та Божого благословіння.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=664730982528762&set=pcb.664731945861999