Сьогодні, 7 грудня відбулось перше пленарне засідання сорок шостої сесії Кролевецької міської ради.

Дата: 07.12.2023 20:09

Розглянули 69 нагальних питань порядку денного.

Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять наших Героїв-захисників АРТЮШЕНКА Олександра Григоровича, РЕШЕТНИКА Максима Олександровича та МАРЧЕНКА Олега Олександровича, які віддали своє життя за Україну її свободу і незалежність.

Депутати одноголосно підтримали і погодили створення:

- сектору з питань ветеранської політики виконавчого комітету Кролевецької міської ради,

- груп подовженого дня у закладах загальної середньої освіти для учнів 1-4 класів,

- затвердження Правил утримання домашніх тварин у населених пунктах нашої громади.

Разом з колегами затвердили зміни до міського бюджету на 2023 рік, а також до Програм: економічного і соціального розвитку територіальної громади, соціального захисту населення, Безпечне та якісне харчування в закладах освіти Кролевецької міської ради на 2023 рік, забезпечення потреб харчування добровольчих формувань Кролевецької міської територіальної громади, заходів національного спротиву, Цільової соціальної програми цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення первинною медичною допомогою, надання якісної вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги та інші.

Одноголосно затвердили виділення коштів на:

- виплату заробітної плати працівникам освітніх закладів, охорони здоров’я, культури,

- теплопостачання та електропостачання для шкіл і дитячих садочків, Кролевецької лікарні та закладів культури, Спорткомплексу Глухівського державного педагогічного університету у якому займаються вихованці ДЮСШ «Олімп»,

- харчування дітей у дошкільних закладах і школах,

-забезпечення пільгової категорії громадян лікарськими засобами та надання допомоги особам, що потребують дороговартісного лікування,

- на забезпечення додатковими електрообігрівачами бомбосховищ і укриттів закладів освіти,

- а також, продовження ремонтних робіт в шкільних закладах.

А також, розглянули та погодили рішення із земельних питань та комунальної власності.

З нагоди Дня місцевого самоврядування вітаю та дякую депутатам міської ради - за згуртованість та одноголосне прийняття нагальних і важливих рішень життєдіяльності нашої громади і підтримки ьа допомоги нашим Захисникам.

Бажаю всім здоров’я, благополуччя, добра, успіхів і невичерпної енергії у виконанні професійних завдань на благо людей, Перемоги і миру та Божого благословення на всі добрі справи.

Щиро дякую депутатам за злагоджену і конструктивну роботу!

Працюємо далі…