Щиро вітаємо творчі колективи Кролевеччини Тріо «JUST MUSIC», ансамбль «МАЛЬВИ» та їх керівників з високими здобутками у Відкритому обласному конкурсі української пісні

Дата: 08.12.2023 15:42

Вітаємо колективи Центру культури Кролевецької міської ради 🎉🎉🎉

👉у номінації малі форми віком від 18 років і старші

І місце - Тріо «JUST MUSIC» Центру Культури Кролевецької міської ради. (Керівник Ізабелла Марієва)

ІІI місце ансамбль «МАЛЬВИ» у складі Ігоря Гуменюка, Марини Макаровець та Ніни Федоренко Центру культури Кролевецької міської ради. (Керівник Марина Макаровець).

"З ІМЕНЕМ СЛАВЕТНОГО ЗЕМЛЯКА»

🫶Упродовж жовтня - грудня 2023 року Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв провів Відкритий обласний конкурс української пісні імені Бориса Гмирі «З іменем славетного земляка» у форматі онлайн. Ми тішимося з того, що цьогорічні конкурсанти продемонстрували дійсно високий рівень виконання, талант в поєднанні з професіоналізмом.

🙌На конкурс надійшло 26 заявок із Конотопської, Буринської, Хотінської, Миколаївської, Кролевецької, Роменської, Юнаківської, Великобубнівської, Садівської, Груньської, Шосткинської, Охтирської, Дружбівської громад Сумської області.

👏👏👏Вітайте переможців цьогорічного конкурсу🎊

👌Бажаємо нашим лауреатам подальших зіркових виступів на Національних та Міжнародних академічних сценах, шалених овацій, успіхів та перемог.