У цей непростий рік, Публічна бібліотека декоруючи приміщення і створюючи новорічно-різдвяні фотозони, організовуючи цікаві заходи допомагає кожному відвідувачу перейнятися духом свята і психологічно налаштуватись на приємну хвилю.

Дата: 12.12.2023 11:53

Бібліогостини «Хай свята у Вашу хату принесуть добра багато!»

Найбільш казковий час року – період новорічно-різдвяних свят. І це не дивно, адже ці свята вселяють у серце кожного надію на добро, 🙏 сподівання на краще майбутнє, віру у нові успіхи, мир та перемогу.🇺🇦

А що робити, якщо немає новорічного настрою? ❗️Рецепт простий – завітати до бібліотеки!

На бібліогостини до нас завітали наші добрі друзі 🤝з товариства сліпих. Завідуюча відділом обслуговування Людмила Больба привітала гостей з прийдешніми святами, підготувала новорічні жартівливі вікторини та ігри. Гості із задоволенням приймали участь у різних конкурсах та грали в цікаві ігри. Всі бажаючі мали змогу сфотографуватися біля бібліотечних фотозон. Завершилась зустріч чаюванням з солодощами. От недаремно кажуть, що в темні часи добре видно світлих людей. Такі люди - це Ви, працівники Кролевецького товариства УТОС: ви щирі, добрі, веселі. І нам всім треба повчитися у Вас оптимізму і незламності духу!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo?fbid=667830538885473&set=pcb.667832032218657