ВПО – це головний напрям роботи коордцентру на Сумщині

Дата: 13.12.2023 09:43

Робота Координаційного центру спрямована на підтримку та координацію надання допомоги населенню, постраждалому внаслідок збройного конфлікту.

При Сумській обласній військовій адміністрації він функціонує з червня 2023 року.

📌 До складу Коордцентру входять 36 представників влади, громадськості, міжнародних організацій, правоохоронних органів, Всеукраїнської програми ментального здоров’я, Уповноваженого ВРУ з прав людини у Сумській області тощо.

📎 «Наразі цей центр співпрацює уже з понад 30 міжнародними й українськими благодійними організаціями, які допомагають жителям Сумщини у різних питаннях. Координація спільних дій задля дієвої й ефективної допомоги – важлива складова реінтеграції та підтримки громадян», – зазначив начальник Сумської ОВА Володимир Артюх.