Сьогодні у Музеї Кролевецького ткацтва відбулось відкриття авторської виставки художніх робіт Олександра КУЛІЧЕНКА «З любов‘ю до рідного краю»
Автора виставки, який особисто був присутній на відкритті - радо вітала культурна родина Кролевеччини та відвідувачі.
Сьогодні в трагічні для України дні, гинуть чоловіки, сини, які повертаються на щиті, під звуки ненависних тривог, коли летять в небі ракети і Слава Богу ми, тільки бачили як вони летять, а в інших містах вони долітають - і це жахливо, це тероризм, антигуманізм і це не від Бога.
Наше завдання сьогодні не втратити, зберегти і підтримати творчі, мистецькі ініціативи.
Хтось творить красу словом, хтось - звуком, а хтось - кольорами.
Сьогодні в затишному місці - перлині рушникової Кролевеччини - Музеї Кролевецького ткацтва - прекрасним художником-земляком Олександром Куліченко була презентована авторська виставка художніх робіт.
Дякуємо Збройним Силам України за можливість розділити разом з художником неповторний вайб, атмосферність і особливий дух Сумщини спільно з нашою етнічною родиною
Більше фото тут https://www.facebook.com/photo?fbid=751268103709249&set=pcb.751268587042534