Дата: 15.12.2023 16:50

Сьогодні, 15 грудня відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, соціального захисту населення, адміністративно-територіального устрою, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян. Провела засідання комісії її голова Ольга ПЕТРОВА.

👉Також, у роботі комісії взяли участь: секретар міської ради Сергій Козинець та керівники і працівники структурних підрозділів міської ради.

🔷Депутати заслухали, обговорили та рекомендували для розгляду на пленарному засіданні:

👉Програму розвитку культури, туризму, охорони культурної спадщини на території Кролевецької міської територіальної громади на період 2024 - 2026 років,

👉план роботи міської ради на 2024 рік.

Також, обговорили та погодили зміни до Програм:

👉соціального захисту населення Кролевецької міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки,

👉забезпечення первинною медичною допомогою населення Кролевецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки

👉надання якісної вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню Кролевецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки,

👉Програми розвитку освіти Кролевецької міської територіальної громади на 2023 рік та інші.

🔷Депутати розглянули та затвердили план роботи постійної комісії на 2024 рік.

🤝Всі питання порядку денного постійної комісії депутатами були розглянуті та винесені на друге пленарне засідання сорок шостої сесії міської ради, яке відбудеться 20 грудня.