До 125-річчя від дня народження Миколи Хвильового в Публічній бібліотеці відбулася інформ-година «Хай живе дух неспокою».

Дата: 18.12.2023 13:28

«Хай живе дух неспокою»

Невгамовний, запальний, романтичний Микола Хвильовий. Більше 50 років ім’я Миколи Хвильового було викреслено з історії української літератури. Його твори не перевидавалися, а прижиттєві видання були під забороною. Він був максималістом у ставленні до літературної праці, нестримним і категоричним у полеміці, не раз своїми літературними памфлетами провокував на полеміку, писав оповідання, новели, повісті, романи, став основоположником цілої течії в українській літературі 20 століття – течії активного романтизму. До 125-річчя від дня народження М. Хвильового в нашій бібліотеці відбулася інформ-година «Хай живе дух неспокою». Присутні мали нагоду познайомитися з творчістю нашого земляка та більше дізнатися про його трагічну долю.