Сьогодні, 18 грудня Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН разом з виконуючою обов’язки начальника відділу ЖКГ Юлією БУРОЮ провели робочу нараду з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів Кролевецької міської ради з питань

Дата: 18.12.2023 16:22

За результатами наради, міський голова дав відповідні доручення:

🔷КП «Ремдільниця», КП «Кролевецька ЖЕК», підприємствам, установам, організаціям комунальної власності, всім структурним підрозділам міської ради:

👉у зв’язку з потеплінням і таненням снігу, при настанні сприятливої можливості, провести роботи по розчищенню від талого снігу і льоду тротуарів, доріг, автобусних зупинок, прибудинкових територій, прилеглих територій.

👉в першу чергу забезпечити розчищення і доступність до шкіл, дитячих садочків, лікарень, аптек та інших соціальних закладів.

👉до розчищення залучати всю наявну техніку: комунальну та за згодою допомогти, залучати техніку аграріїв, лісових господарств, підприємців.

🔷КП «Акватермо», КП «Кролевецька лікарня», ЦПМСД, Відділ освіти, Відділ культури, Кролевецька ДЮСШ «Олімп»:

👉контролювати та підтримувати при наявних можливостях належний температурний режим у приміщеннях закладів охорони здоров’я, культури, дитячих садочках, позашкільних навчальних закладах та приміщеннях де проводяться спортивні тренування наших дітей.

🔷Відділ ЖКГ:

👉забезпечити дієвий моніторинг та контроль над роботами по розчищенню та посипанню доріг, тротуарів, прибудинкових територій,

👉оперативно реагувати та забезпечити зворотній зв'язок із мешканцями громади, які звернулись на «гарячу лінію»,

👉постійно проводити обстеження вуличного освітлення у мікрорайонах міста та продовжити роботи по заміні ламп.

🔷КП «Кролевецьводоканал»:

👉контроль за виконанням робіт з реалізації проєкту «Енергетична модернізація станції водозабору та системи водопостачання по вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів»

🔷КП «Ремдільниця»:

👉продовжити роботи по заключенню договорів з жителями бгатоквартирних будинків на вивіз твердих побутових відходів.

🔷КП «Кролевецька ЖЕК»:

👉провести розчищення прибудинкових територій у багатоквартирних будинках від талого снігу і льоду.

🔷КП «Ритуальна служба»:

👉продовжити роботи по безпечному пересуванню доріжками та упорядкуванню (прибиранню, обрізання гілок, видалення аварійних дерев) кладовищ у місті та селах громади.

Переглянути статистику та оголошення

Просувати допис