На Кролевеччині відбулись VІІ відкриті міські змагання з авіамодельного спорту в класі вільнолітаючих мінімоделей «Зимовий кубок VII»

Дата: 18.12.2023 16:47

16.12.2023 Центр позашкільної освіти приймав гостей в залі Центру Культури з метою проведення VІІ відкритих міських змагань з авіамодельного спорту в класі вільнолітаючих мінімоделей «Зимовий кубок VII». Головний суддя - Соловей Олександр Володимирович.

Хореографічний колектив «Доміно» (керівник Оксана Кобизька) привітав вихованців позашкілля танцювальною композицією «Дайте ритму музиченьки».

Серед учасників змагань відчувалась напружена боротьба в точності змаху руки, дальності та вправності по запускам своїх моделей. Не минулось без втрат та пошкодження літачків під час польотів, але в кінцевому результаті ПЕРЕМОЖЦЯМИ та володарами кубку 2023 року стала команда КПНЗ "Станція юних техніків" Шосткинської міської ради (Вареник Артем, Макаренко Олексій, Овсієнко Роман та Кабальний Вадим) - керівник команди Юрій Гапон.

ІІ місце - команда ЦПО-1, Центру позашкільної освіти Кролевецької міської ради (Хомовненко Нікіта, Атаєв Богдан, Приходько Олексій, Лавренюк Ілля) - керівник команди Юрій Буйвал.

ІІІ місце зайняла команда «Хоробор» з міста Короп (Старовойт Тимофій, Черебило Анастасія, Черебило Михайло та Черебило Вадим) – керівник команди Роман Черебило.

В категорії «Колібрі»: 1 місце – Вареник Артем (Шостка); 2 місце – Макаренко Олексій (м.Шостка); 3 місце – Артеменко Владислав (м.Глухів).

В категорії «Лелека»: 1 місце – Овсієнко Роман (м.Шостка); 2 місце – Лавренюк Ілля –(м.Кролевець); 3 місце – Панченко Кирило (м.Конотоп).

В категорії «Сніжинка»: 1 місце – Черебило Михайло (м.Короп), 2 місце – Вареник Артем (м.Шостка), 3 місце – Лавренюк Ілля (м.Кролевець).

Дякуємо Харківському Національному аерокосмічному університету ім. М.Є.Жуковського «Харківський авіаційний інститут» за надані подарунки учасникам змагань та всім, хто долучився до заходу. До наступних зустрічей !

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=370893195451772&set=pcb.370899685451123