ОБГОВОРЮЄМО БЮДЖЕТ КРОЛЕВЕЧЧИНИ НА 2024 РІК.

Дата: 19.12.2023 09:36

На протязі двох днів спільно з депутатами міської ради та керівниками структурних підрозділів, представниками головних розпорядників коштів відбулось обговорення проєкту бюджету Кролевецької громади на 2024 рік.

Розглянувши очікувану дохідну частину у вигляді власних надходжень (податків) дотації та субвенції з державного бюджету, а також видатки - дійшли спільного висновку, що у 2024 році бюджет міської громади буде надто складним.

Основні напрямки видатків бюджетних коштів у 2024 році:

- соціальний захист (пільгові рецепти, дороговартісне лікування, соціальні виплати для населення).

- оплата за теплопостачання та енергоносії, комунальні послуги закладів бюджетної сфери: шкіл, дитсадків, лікарень, фельдшерських пунктів, будинків культури, старостатів.

- видатки на допомогу Збройним Силам України,

- підтримка добровольчого формування територіальної громади,

- харчування дітей у школах і дитячих садках,

- підтримка Дитячо-юнацької спортивної школи,

- забезпечення виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ (освітніх, соціальних, культурних і т.ін.),

- благоустрій території громади.

У 2024 році податок на доходи з фізичних осіб, який надходив у міський бюджет від заробітних плат працівників поліції, пожежно-рятувальної частини, Центру комплектування та соціальної підтримки, військових буде переданий на потреби Збройних Сил України, а це близько 20 млн. гривень. Тому, бюджет Кролевецької міської територіальної громади на 2024 рік буде дефіцитним.

На цьому тижні проєкт бюджету на 2024 рік буде доопрацьовуватися постійною комісією міської ради з питань бюджету для винесення на розгляд сесії, яка відбудеться 20 грудня.

Працюємо далі

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=7016681438447709&set=pcb.7016733235109196