ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ - 33

Дата: 21.12.2023 11:21

Щиро вітаємо колектив Кролевецького відділу Конотопської філії Сумського обласного центру зайнятості та ветеранів служби з 33-річницею від дня створення державної служби зайнятості!

☝️В цьому році, у нелегкий для всіх нас час, саме за сприяння працівників служби зайнятості:

👉Працевлаштовано 257 безробітних нашої громади,

👉165 безробітних стали учасниками програми «Армія відновлення» (суспільно корисні роботи), які допомагали нашій громаді у благоустрої, вичищали парки, сквери, здійснювали косіння трави і бур’янів на прибудинкових територіях, залучались на ремонтні роботи під’їздів багатоквартирних будинків, фарбування дитячих майданчиків, заготівлю дров і т.ін. ☝️Фондом на випадок безробіття профінансовано 1 млн.120 тис. грн. на оплату їх праці.

👉20 безробітних працювали на громадських роботах тимчасового характеру,

👉29 безробітних набули нову професію за кошти служби зайнятості.

👉10 суб’єктів підприємництва скористалися грантовими програмами служби зайнятості Урядової програми «ЄРобота».

Сьогодні з нагоди професійного свята від імені міського голови, депутатського корпусу та виконавчого комітету працівників Кролевецького відділу служби зайнятості привітав керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Олег Халецький.

🤝Дякуємо за співпрацю, професійну і конструктивну роботу на благо нашої громади в умовах воєнного часу!

💛💙Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, омріяної Перемоги і миру та Божої благодаті у всіх добрих справах!🙏

🇺🇦Разом – до Перемоги!

🇺🇦Слава Україні!

Кролевецький відділ Конотопської філії Сумського обласного ЦЗ