КОМАНДА З КРОЛЕВЕЧЧИНИ СРІБНИЙ ПРИЗЕР ОБЛАСНОГО ФІНАЛУ "GOOI GAMES"

Дата: 21.12.2023 11:24

На Сумщині відбулися фінальні змагання обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games», який проводився з метою реалізації ініціативи Президента України «Пліч-о-пліч».

На базі Сумського державного університету за звання кращих у трьох вікових дивізіонах боролися команди Сумщини.

13 грудня за перемогу в ІІІ віковому дивізіоні боролися 10 команд із Сумського, Роменського, Конотопського, Охтирського, Шосткинського районів та м.Суми. Команда нашого ліцею ІІІ вікового дивізіону в запеклій принциповій боротьбі стала срібним призером.

Зі сріблом додому 18 січня повернулася і команда нашого ліцею I вікового дивізіону , яка серед 8 команд області гідно боролася за право бути призером цих змагань.

20 січня закінчився неймовірний і запальний обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів " GooI Games" змаганням II вікового дивізіону , у якому брали участь 11 найспритніших команд Сумщини. Гідна боротьба, шквал емоцій - і наша команда знову срібний призер.

Вітаємо наших призерів та пишаємося ними!

Вітаємо наставника команд Скибу А.М., який у сьогоднішніх реаліях заохочує дітей до фізичного розвитку, формує в ліцеїстів наполегливість, спортивний азарт, міць, віру в себе і прагнення бути кращим.

Дякуємо ЗСУ за життя, за повноцінний та різносторонній розвиток дітей в умовах війни! Слава Україні! Слава її Героям!!!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=1429693600947166&set=pcb.1562607044574413