Щиро дякуємо Благодійному фонду «Action Contre La Faim Association» за підтримку і надання такої необхідної допомоги медичних препаратів для потребуючих мешканців нашої громади
Дата: 21.12.2023 17:34
Кількість переглядів: 88
Кролевецька міська рада та адміністрація КП «ЦПМСД» від щиро серця дякує Благодійному фонду «Action Contre La Faim Association», який надав гуманітарну допомогу у вигляді медичних препаратів .
Ваша допомога – це неоціненний внесок і потужна підтримка для закладу.
Разом до перемоги!