Сьогодні працівники 2 відділу Конотопського ТЦК та СП м.Кролевець провели профорієнтаційну роботу з учнями Тулиголівського ліцею.

Дата: 22.12.2023 16:21

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, - одна з умов відчуття життєвої повноцінності.

Прагнення «знайти себе», стати «самим собою», індивідуальністю – неодмінна ознака юності.

Своє майбутнє ми визначаємо задовго до останнього шкільного дзвінка. Обираючи професію, стараємося зважити всі «за» і «проти» того чи іншого заняття, що приваблює, «приміряти його на себе».

Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.

Сьогодні в наш заклад з профорієнтаційною роботою завітали працівники ТЦК

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=859389376188671&set=pcb.859390586188550